Piknik Charytatywny z Ivanem Komarenko

Piknik charytatywny – „Fundujemy dzieciom z Afryki bilet na ŚDM Kraków 2016” organizowany przez radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, Stowarzyszenie RDN „Radość-Dobro-Nadzieja”, Karczmę „ Dolina Pstrąga” w Machowej i firmę Taurus.  

Marzeniem ubogich dzieci z Afryki jest przyjechać do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Niestety, nie stać ich  na tak drogą i daleką podróż. Dlatego 14 maja o 16:00 w Karczmie „Dolina Pstrąga” w Machowej (przy DK94) zapraszamy na wyjątkowy piknik charytatywny, którego celem  jest spełnienie młodzieńczych marzeń i zebranie pieniędzy na pokrycie kosztów przejazdu i ich pobytu w Krakowie.

Podczas pikniku przewidziane są liczne atrakcje dla całych rodzin. Wśród nich: występy, koncerty i degustacja wyjątkowych potraw, przygotowanych przez szefa kuchni Janusza Flisa. Nie zabraknie licznych zabaw i konkursów dla dzieci, przejażdżek bryczką zaprzężoną w kucyka, zjeżdżalni czy malowania buziek, pokazu tańca z ogniem oraz licytacji przedmiotów – mówi Ewa Lasota, specjalista ds. promocji RDN Małopolska. Gwiazdą wieczoru będzie Ivan Komarenko, który o godz. 20:00 zaśpiewa swoje największe przeboje – dodaje Ewa Lasota. Po koncercie zapraszamy na zabawę taneczną z zespołem Maxim i DJ SIDem.

Bilet cegiełka to tylko 20 zł. Dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych bilet w cenie 10 zł. Serdecznie zapraszamy do zabawy i wsparcia naszej akcji.

Patronat honorowy: Biskup Tarnowski Andrzej Jeż, Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego, Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska, Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła, Starosta Powiatu Tarnowski Roman Łucarz oraz Wójt Gminy Skrzyszowa Marcin Kiwior.

Patronat medialny: Imav.tv, TEMI, Obserwator Dębicki

źródło: www.rdn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.